תוספת שיער מיקרוליינס - MICROLINES

תוספת שיער מיקרוליינס פותחה והותאמה במיוחד לאנשים הסובלים משיער דק והתקרחות מתקדמת בכתר הראש, להחזרת הנפח הטבעי.

זוהי יחידת שיער הבנויה מרשת ארגונומית שלא ניתן להבחין בה, שזורה בעבודת יד בשיער טבעי באיכות מעולה המחוברת לשיער בתהליך חדשני ועדין ללא גילוח וללא דבק. תוספת השיער בשיטת מיקרוליינס תואמת בצבעה, באורכה ובמבנה שלה לשערך למיזוג מושלם וטבעי. התוצאה היא שיער מלא בעל נפח טבעי המתמזג בשערך הקיים באופן מושלם.

עיבוי שיער עם תוספת שיער היירדרימס

תוספת השיער Hairdreams מיקרוליינס מגיעה בחיבור קבוע ומתאימה לשימוש ממושך. עלייך להתייחס לתוספת השיער כאל שיערך שלך - גם בשחייה, בסאונה, מקלחת ועוד. אין שום מגבלות. בשונה מפאות או תוספות שיער אחרות, תוספת המיקרוליינס מבית היירדרימס אינה דורשת כל התאמה ושינוי של אורח החיים.

יחידת השיער מיקרוליינס מותאמת באופן מושלם למצב השיער האישי של כל אחד ואחת. גם מצבים מיוחדים כמו נקודות קרחות ניתן לפתור באמצעות מיקרוליינס מותאם אישית.

מיקרוליינס ככה זה עובד:

תוספת שיער מיקרוליינס משלבת רשת שיער מיקרו דקיקה ובלתי ניתנת לזיהוי אל תוך השיער הקיים שלך. בנוסף, המיקרוליינס בנוייה סביב טבעת מיוחדת, עשויה מפולימר קריסטל מיוחד, מתחברת בעדינות רבה לשיערך. על קורי הרשת שזור שיער טבעי באיכות הגבוהה ביותר, התואם את שיערך בצבע ואורך. בדרך זו נוסף נפח טבעי לשיערך באזור הכתר.

בואי להגשים חלום של שיער מלא במראה טבעי כמו שתמיד רצית

יש לך שאלה או התלבטות? הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך לגבי כל ענין ושאלה.

היירדרימס - 100% שיער אדם איכותי

תוספות שיער - פתרונות הארכת שיער

תוספות השיער האיכותיות של היירדרימס מגיעות במגוון גוונים, סגנונות ואורכים כך שכל אחת יכולה לקבל את סגנון השיער בהתאמה אישית ולהגשים חלום של שיער ארוך ומלא במראה טבעי מושלם.

תוספות שיער של Hairdreams עוברות תהליך מיון קפדני על מנת להבטיח עבורך את השיער הטוב ביותר שיש עם ברק טבעי, אלסטיות ותנועה למראה טבעי אמיתי.

בואי להגשים חלום של שיער מלא במראה טבעי כמו שתמיד רצית

יש לך שאלה או התלבטות? הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך לגבי כל ענין ושאלה.